My jsme Baloušek.

My jsme Baloušek.

My všichni Máme společný cíl, vizi a touhu dát Vám něco originálního.

V roce 1990 jsme využili příležitost, vsadili na chytrý úsudek a odvahu a otevřela se nám cesta do polygrafického světa v České republice. Začali jsme tiskem návodů na pračky a mikrovlnky. Tehdejší doba nám přála a postupem času jsme rozšířili naši činnost od distribuce knih po výrobu a prodej hospodářských tiskopisů a plánovacích záznamníků.

Jak se měnily požadavky trhu, tak jsme se měnili i my a také náš sortiment. Postupně jsme jej rozšiřovali, přizpůsobovali a vylaďovali podle Vašich požadavků, přidávali kreativnější a originálnější produkty. V současnosti patříme mezi přední dodavatele diářů, kalendářů, tiskopisů a nesezónního zboží v České republice.

Výjimečností je naše knihařská zakázková výroba, která nám dává možnost dělat pro Vás produkty na míru, dle Vašich představ. Všechno, co nám projde rukama, je dělané poctivě a precizně. Každý požadavek je pro nás závazkem, který se snažíme splnit a přidat mu ještě něco navíc.

Zakázková výroba kalendářů, diářů a notesů

Personalizované diáře jsou dnes stylovým doplňkem jak pro firmy, tak pro jednotlivce. Dotváří nejen Vaši firemní značku nebo osobnost, ale jsou i praktickým každodenním pomocníkem v plánování.

Vlastní výrobní linka a ruční knihárna nám umožňuje personalizovat Váš diář nebo notes podle Vašich představ. Také kalendáře s potiskem Vašeho loga jsou vhodným dárkem pro obchodní partnery a ukázkou Vaší firemní identity.

Díky naši zručnosti, zkušenosti a technickému vybavení Vám jsme schopní nabídnout jakýkoliv polygrafický a papírenský sortiment.

Nabízíme výrobu: knih v pevných i měkkých deskách, vizitek, letáků, plakátů, hlavičkových papírů, diplomů, poznámkových bloků, etiket, obálek, prospektů, katalogů, brožur a mnoho dalšího.

Máte zájem o diář nebo notes pro Vás a Vaši firmu?Kalendáře a diáře / Sezónní zboží / Standardní výroba

Každý rok přicházíme s širokou nabídkou kalendářů a diářů s obsáhlou tématikou a originální grafikou.

Diáře můžete vybírat z celé řady různých velikostí jak v denních, týdenních tak v měsíčních kalendáriích. Velmi oblíbené jsou také školní, studentské a volnočasové diáře, které nejen dětem pomohou s plánováním a organizací času.

Důležitou součástí našeho sortimentu jsou samozřejmě stolní a nástěnné kalendáře. Vybere si opravdu každý, protože můžete volit z nabídky pracovních i obrázkových kalendářů s rozmanitými kalendárii.

Celý rok od Vás sbíráme nápady a podněty, abychom s celým týmem mohli vytvořit ty nejlepší produkty s krásnými motivy na diářích a poutavými obrázky na kalendářích.

Doplňkový a dětský sortiment

Významnou kategorií jsou tiskopisy a nesezónní zboží. Omalovánky a pracovní listy, které zabaví děti v každém věku. Nabízíme zajímavé vystřihovánky, pexesa, rozvrhy hodin a také různé diplomy.

BeBechy

Nezbytné zbytečnosti. Krásný projekt, který začal kraftovými přáníčky. Přáníčka, která mají úžasné motivy a vždy osloví a udělají radost obdarovávanému.

Kraftový papír je vyroben z recyklovaných materiálů, je odolný a uchovává si přirozenou barvu a texturu, která nám je velmi sympatická! Zároveň výroba tohoto papíru není nijak složitá, a tak minimálně zatěžuje životní prostředí.

Nově přibyla také Alba, nebo chcete-li ScrapBooky, které nemusí sloužit jen na vlepování fotek, ale i jiných koláží ze vstupenek, usušených rostlin nebo výstřižků.

A tímto zdaleka nekončíme!